Tel:
Chiny DWDM Mux Demux producent
Shenzhen Wangtong Industry Company Limited
Jakość FWDM CWDM DWDM Mux Demux i CWDM Mux Demux Producent

kategorie wyszukiwania :
Najpopularniejsze produkty

jesteśmy dobra jakość dostawca z DWDM Mux Demux, CWDM Mux Demux, EPON GPON z Chin.

dobra jakość DWDM Mux Demux & LGX BOX CWDM DWDM 6 8 16-kanałowy multiplekser i demultiplekser na wyprzedaży

LGX BOX CWDM DWDM 6 8 16-kanałowy multiplekser i demultiplekser

dobra jakość DWDM Mux Demux & Porty 1GE 1FE Zte Gpon Onu FTTH Gpon XPON Z WIFI + Dual Attennas na wyprzedaży

Porty 1GE 1FE Zte Gpon Onu FTTH Gpon XPON Z WIFI + Dual Attennas

dobra jakość DWDM Mux Demux & FTTH Fibre Optical EPON GEPON OLT 10G 4 Portowy Zarządzanie WEB kompatybilne z Huawei ZTE na wyprzedaży

FTTH Fibre Optical EPON GEPON OLT 10G 4 Portowy Zarządzanie WEB kompatybilne z Huawei ZTE

dobra jakość DWDM Mux Demux & 16 portów EPON GPON OLT MCUD MPWD GPFD FTTH do oryginalnego Huawei MA5608T na wyprzedaży

16 portów EPON GPON OLT MCUD MPWD GPFD FTTH do oryginalnego Huawei MA5608T

dobra jakość DWDM Mux Demux & Pojedynczy wyjściowy wzmacniacz optyczny EDFA / Mini odbiornik optyczny CATV FTTH na wyprzedaży

Pojedynczy wyjściowy wzmacniacz optyczny EDFA / Mini odbiornik optyczny CATV FTTH

dobra jakość DWDM Mux Demux & 1000MHz Catv Micro Ftth Optical Node 2 Porty wyjściowe CATV AGC WDM Dla systemu GEPON na wyprzedaży

1000MHz Catv Micro Ftth Optical Node 2 Porty wyjściowe CATV AGC WDM Dla systemu GEPON

dobra jakość DWDM Mux Demux & Przełącznik Gigabit Ethernet Mini Network Poe FTTH Przełącznik sieciowy 10/100 M 8E Poe na wyprzedaży

Przełącznik Gigabit Ethernet Mini Network Poe FTTH Przełącznik sieciowy 10/100 M 8E Poe

dobra jakość DWDM Mux Demux & Przemysłowy Fast Ethernet Media Converter 1 Fiber + 8 Lan 2 lata gwarancji na wyprzedaży

Przemysłowy Fast Ethernet Media Converter 1 Fiber + 8 Lan 2 lata gwarancji

dobra jakość DWDM Mux Demux & Optyczny moduł nadawczo-odbiorczy 1310nm EPON OLT SFP PX2 Moduł optyczny 1,25 G 20Km na wyprzedaży

Optyczny moduł nadawczo-odbiorczy 1310nm EPON OLT SFP PX2 Moduł optyczny 1,25 G 20Km

dobra jakość DWDM Mux Demux & Rozdzielacz światłowodowy PLC 1x8 SC Kaseta światłowodowa LGX Dostosowany współczynnik podziału na wyprzedaży

Rozdzielacz światłowodowy PLC 1x8 SC Kaseta światłowodowa LGX Dostosowany współczynnik podziału

dobra jakość DWDM Mux Demux & Wodoodporny wiązkowy kabel krosowy G657A SC ST APC PC Single Mode Simplex PVC / LSZH na wyprzedaży

Wodoodporny wiązkowy kabel krosowy G657A SC ST APC PC Single Mode Simplex PVC / LSZH

dobra jakość DWDM Mux Demux & Złącze FTTH SC APC Fibre Fast Low Loss Loss Dla kabla światłowodowego na wyprzedaży

Złącze FTTH SC APC Fibre Fast Low Loss Loss Dla kabla światłowodowego

dobra jakość DWDM Mux Demux & Zestaw narzędzi światłowodowych 9 w 1 Narzędzia do instalacji światłowodowych FTTB FTTB Network na wyprzedaży

Zestaw narzędzi światłowodowych 9 w 1 Narzędzia do instalacji światłowodowych FTTB FTTB Network

dobra jakość DWDM Mux Demux & 19-calowy światłowodowy panel krosowniczy FTTH 8 12 24 48 96 144 portowy rozdzielacz światłowodowy na wyprzedaży

19-calowy światłowodowy panel krosowniczy FTTH 8 12 24 48 96 144 portowy rozdzielacz światłowodowy

dobra jakość DWDM Mux Demux & Płaski kabel światłowodowy FTTH z pojedynczym rzutem 4 rdzenie Nowy projekt rowka na wyprzedaży

Płaski kabel światłowodowy FTTH z pojedynczym rzutem 4 rdzenie Nowy projekt rowka

dobra jakość DWDM Mux Demux & Moduł krosowy światłowodowy MPO 12 rdzeni Wielomodowy 50/125 OM3 OM4 LGX Box na wyprzedaży

Moduł krosowy światłowodowy MPO 12 rdzeni Wielomodowy 50/125 OM3 OM4 LGX Box

dobra jakość DWDM Mux Demux & Stacja bazowa 5G RRU Patch cord światłowodowy CPRI LC FC Duplex CPRI Outdoor Black na wyprzedaży

Stacja bazowa 5G RRU Patch cord światłowodowy CPRI LC FC Duplex CPRI Outdoor Black

dobra jakość DWDM Mux Demux & Optical Fiber Collimator Single Fibre Pigtail Z 1310nm 1490nm 1550nm Filtrem na wyprzedaży

Optical Fiber Collimator Single Fibre Pigtail Z 1310nm 1490nm 1550nm Filtrem

dobra jakość DWDM Mux Demux & 6 kanałowy moduł CWDM Mux Demux UPC / APC polski Z 1550nm monitorem sprzęgającym na wyprzedaży

6 kanałowy moduł CWDM Mux Demux UPC / APC polski Z 1550nm monitorem sprzęgającym

dobra jakość DWDM Mux Demux & Moduł LGX Typ FWDM Mux Demux 1310nm 1490 nm 1550 nm Długość fali z 1 portem COM na wyprzedaży

Moduł LGX Typ FWDM Mux Demux 1310nm 1490 nm 1550 nm Długość fali z 1 portem COM

dobra jakość DWDM Mux Demux & 8 16 kanałów CWDM Mux Demux LGX BOX Zgrubny multiplekser z podziałem długości fali / demultiplekser na wyprzedaży

8 16 kanałów CWDM Mux Demux LGX BOX Zgrubny multiplekser z podziałem długości fali / demultiplekser

dobra jakość DWDM Mux Demux & CWDM Mux Demux Single / Dual Fibre Pigtail Fiber Optical Collimator na wyprzedaży

CWDM Mux Demux Single / Dual Fibre Pigtail Fiber Optical Collimator

dobra jakość DWDM Mux Demux & Złącze MTP / MPO do LC Patch cord światłowodowy Moduł kasety MPO FTTH 12/24 Core na wyprzedaży

Złącze MTP / MPO do LC Patch cord światłowodowy Moduł kasety MPO FTTH 12/24 Core

dobra jakość DWDM Mux Demux & ABS DWDM Mux Demux Pojedynczy światłowodowy multiplekser z portem monitora do pasywnego systemu WDM CATV na wyprzedaży

ABS DWDM Mux Demux Pojedynczy światłowodowy multiplekser z portem monitora do pasywnego systemu WDM CATV

dobra jakość DWDM Mux Demux & 10G MTP MPO Światłowodowy przewód krosowy 8 włókien Multi Mode Duplex LC Breakout Fanout na wyprzedaży

10G MTP MPO Światłowodowy przewód krosowy 8 włókien Multi Mode Duplex LC Breakout Fanout

Historia

HISTORIA FIRMY 1996 Założenie Powrlink Capital Company, dostarczenie OEM / ODM dla kabla krosowego, rozdzielacza światłowodowego i innych elementów pasywnych 2002 Powerlink Rozpoczęcie produkcji konwertera mediów i przełącznika sieciowego POE SFP / SFP + / QSFP + / CFP Produkcja modułów w Longgang, Shenzhen 2008 Założenie oddzi...

Usługi

  Shenzhen Wangtong Industry Company Limited jest zaawansowanym technologicznie prywatnym przedsiębiorstwem specjalizującym się w badaniach, rozwoju, produkcji w celu dostarczania następujących produktów i usług: 1. Produkty sieciowe FUDM, CWDM, DWDM i demultipleksera 2. GEPON GPON i XPON ONU OLT, ZTE, Huawei i FibreHome marki O...

Nasz zespół

Zespół Wangtong, w tym: Dział sprzedaży Dział badawczo-rozwojowy Dział Zakupów Oddział zarządzający Dział księgowości Urząd Kontroli Jakości Dział Centrum Produkcyjnego ...

O Nas
Założona w 2008 r. Shenzhen Wangtong Industry Co., Ltd jest prywatnym przedsiębiorstwem specjalizującym się w rozwoju badań, produkcji dostosowanej do potrzeb komunikacji sieci światłowodowej, produktów optycznych ...
Wycieczka Po Fabryce
Kontrola Jakości
Zapewnienie jakości Ściśle kontroluj produkcję 1. Standaryzowana produkcja 2. Montaż produktu 3. Kontrola jakości 4. Testowanie zgodności 5. Testowanie wydajności 6. Zakończone testy produktu
Skontaktuj się z nami
Adres : Piętro 5, Bulding A, Rongxun High-tech Industrail Park, Wspólnota Qinghu, LongHua District, ShenZhen (518109)
telefon służbowy :
86-755-33561801(Czas pracy)
Faks : 86-755-33561801
Shenzhen Wangtong Industry Company Limited
Piętro 5, Bulding A, Rongxun High-tech Industrail Park, Wspólnota Qinghu, LongHua District, ShenZhen (518109)
Tel:86-755-33561801
Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość DWDM Mux Demux dostawca. © 2019 - 2020 cwdm-mux.com. All Rights Reserved.