Tel:
Chiny DWDM Mux Demux producent
Shenzhen Wangtong Industry Company Limited
Jakość FWDM CWDM DWDM Mux Demux i CWDM Mux Demux Producent

Dom ProduktyDWDM Mux Demux

AWG DWDM Mux DEMUX Wdm Multiplekser Cwdm Dwdm 40-kanałowy SC LC Typ złącza

AWG DWDM Mux DEMUX Wdm Multiplekser Cwdm Dwdm 40-kanałowy SC LC Typ złącza

    • AWG DWDM Mux DEMUX Wdm Multiplexer Cwdm Dwdm 40 Channel SC LC Connector Type
    • AWG DWDM Mux DEMUX Wdm Multiplexer Cwdm Dwdm 40 Channel SC LC Connector Type
    • AWG DWDM Mux DEMUX Wdm Multiplexer Cwdm Dwdm 40 Channel SC LC Connector Type
    • AWG DWDM Mux DEMUX Wdm Multiplexer Cwdm Dwdm 40 Channel SC LC Connector Type
    • AWG DWDM Mux DEMUX Wdm Multiplexer Cwdm Dwdm 40 Channel SC LC Connector Type
  • AWG DWDM Mux DEMUX Wdm Multiplexer Cwdm Dwdm 40 Channel SC LC Connector Type

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: Wangtong
    Orzecznictwo: ISO9001
    Numer modelu: DWDM40CH

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1 szt.
    Cena: negotiable
    Szczegóły pakowania: Standardowe funkcje eksportu karton
    Czas dostawy: 7-15 dni po ilości zamówienia
    Zasady płatności: L/c, T/T, Western Union, Paypal
    Możliwość Supply: 10000PCS/miesiąc
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Nazwa produktu: Demux multiplekser CDWDM 40CH Włókna typu: G657A
    Typ złącza: SC, LC Polski typ: UPC
    Luźna rurka: 0,9 / 2,0 / 3,0 mm Długość fali: 1270 nm do 1610 nm lub 1271-1611 nm
    aplikacji: FTTH, FTTB pakowania: stojak do montażu, skrzynka lgx

    AWG DWDM 40-kanałowy multiplekser DEMUX wdm multiplekser cwdm dwdm

    Opis produktu

    Sieć optyczna WDM
    WDM (Wavelength Division Multiplexing) to technologia, która multipleksuje szereg optycznych sygnałów nośnych na pojedyncze włókno optyczne, wykorzystując różne długości fali (tj. Kolory) światła laserowego. Ta technika umożliwia dwukierunkową komunikację przez jedno pasmo światłowodu, a także mnożenie pojemności. Powerlink, wspierany przez chińskie fabryki, dostarcza kompletną serię rozwiązań optycznych sieci WDM, takich jak multipleksery, rozgałęźniki, wzmacniacze, tłumiki, nadajniki i inne aktywne lub pasywne elementy optyczne. Dostarczamy najlepsze produkty, które pomagają budować i rozszerzać sieci światłowodowe. Klienci mogą kupić te produkty bezpośrednio z kategorii poniżej lub złożyć zamówienie niestandardowe.
    Sieci optyczne WDM potrzebują multipleksera (MUX) i demultipleksera (DEMUX), aby połączyć i podzielić sygnały optyczne o wielu długościach fali. MUX jest używany do łączenia sygnałów razem w nadajniku, podczas gdy DEMUX) służy do rozdzielania sygnałów w odbiorniku. Sieci CWDM korzystają z modułów CWDM, takich jak CWDM MUX / DEMUX i CWDM OADM. Sieci DWDM korzystają z modułów DWDM, takich jak DWDM MUX / DEMUX i DWDM OADM. Powerlink zapewnia szereg modułów WDM, które umożliwiają rozszerzenie istniejącej pojemności światłowodów. Nasze moduły CWDM DWDM OADM są dostępne z trzema opakowaniami: moduł pigtail ABS, obudowa rack i kaseta LGX.

    CWDM MUX DEMUX
    Sieci Coarse Wavelength Division Multiplexing (CWDM) potrzebują modułów multipleksera / demultipleksera (MUX / DEMUX) do łączenia i dzielenia sygnałów optycznych o wielu długościach fali. Moduły te są ogólnie nazywane CWDM MUX / DEMUX. W połączeniu z wysoce niezawodną optyką pasywną (np. CWDM SFP / SFP +), moduły CWDM MUX / DEMUX pozwalają operatorom w pełni wykorzystać dostępną przepustowość światłowodu w architekturze pętli lokalnej i korporacyjnej. Powerlink zapewnia serię modułów CWDM MUX / DEMUX z 18 kanałami (w odstępach 20nm) w konfiguracji simpleks lub dupleks. Wszystkie moduły CWDM są dostępne z trzema rodzajami opakowań: ABS Pigtailed Box, Rack Chassis i LGX Cassette.

    Duplex CWDM MUX i DEMUX
    Multiplekser (MUX) i demultiplekser (DEMUX) są połączone w jeden element sprzętu do dwukierunkowej transmisji danych na dwóch włóknach.
    Powerlink CWDM Mux / Demux to technologia pasywna, która pozwala na przesyłanie dowolnego protokołu przez łącze, o ile ma określoną długość fali (tj. T1 przez światłowód przy 1570 nm, transportowany wraz z Ethernetem 10 Gb / s przy 1590 nm). Pozwala to na długoterminowe zabezpieczenie infrastruktury sieciowej, ponieważ multipleksery po prostu załamują światło przy dowolnej prędkości sieci, niezależnie od wdrażanego protokołu.
    Powerlink zapewnia pełną gamę urządzeń CWDM Mux Demux i Optical Add Drop Multiplexer (OADM), dostosowanych do wszystkich zastosowań, takich jak: Gigabit i 10G Ethernet, SDH / SONET, ATM, ESCON, Fibre Channel, FTTx i CATV. Zapewniamy opcjonalne konfiguracje portów, takie jak: Express Port, Monitor Port, port pasma 1310 nm i port 1550 nm dla tych multiplekserów zgodnie z wyborem klienta.


    szczegóły produktu

    . Multiplekser CWDM i demux w jednym racku 1U.
    . Port Com jest dupleksowy.
    . 1U 19-calowa obudowa do montażu w szafie.
    . Jest wyposażony w porty konfiguracyjne, takie jak Monitor, port Express zgodnie z wyborem klienta (patrz opcje).
    . Panel przedni jest wyposażony w adaptery zgodnie z wyborem klienta (patrz opcje).
    . Pasywny, nie wymaga zasilania elektrycznego. (MTBF około 500 lat).
    . Ubytek wtrąceniowy: 6dB.
    . Prosta instalacja, nie wymaga konfiguracji ani konserwacji.
    . Zakład produkcyjny ISO 9001.

    Podanie

    Sieci Metro / Access
    System WDM
    Światłowodowy wzmacniacz optyczny
    System CATV

    Parametr

    Parametry Jednostka Moduł CWDM
    Zakres długości fali nm 1260 ~ 1620
    Channel Center Wavelength nm 1270/1290 /… / 1610 lub 1271/1291 /… / 1611
    Odstęp kanałów nm 20
    Pasmo kanału nm λc ± 7,5
    Nr kanału λ 18
    Utrata wkładania dB ≤ 0,8 ≤1,5 ≤ 2,5 ≤ 5,2 ≤6.4
    Izolacja sąsiedniego kanału dB ≥ 30
    Niesąsiadująca izolacja kanału dB ≥ 40
    Stabilność termiczna długości fali nm / ° C ≤ 0,003
    Stabilność termiczna utraty insercji dB / ° C ≤ 0,005 ≤ 0,007 ≤ 0,008
    PDL dB ≤ 0,1 ≤ 0,15 ≤ 0,15 ≤ 0,20 ≤ 0,25
    Dyspersja w trybie polaryzacji ps ≤ 0,1 ≤ 0,15
    Kierunkowość dB ≥ 50
    Strata powrotna dB ≥ 45
    Moc optyczna mW ≤ 500
    temperatura robocza ° C -10 ~ +70
    Temperatura przechowywania ° C -40 ~ +85
    Wilgotność względna % 5 ~ 95
    Wymiar 1U Rackmount

    Zdjęcia produktów
    Fabryka Wangtong
    profil firmy

    Szczegóły kontaktu
    Shenzhen Wangtong Industry Company Limited

    Osoba kontaktowa: Allen

    Tel: +8618637748003

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty
    Shenzhen Wangtong Industry Company Limited
    Piętro 5, Bulding A, Rongxun High-tech Industrail Park, Wspólnota Qinghu, LongHua District, ShenZhen (518109)
    Tel:86-755-33561801
    Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość DWDM Mux Demux dostawca. © 2019 - 2020 cwdm-mux.com. All Rights Reserved.