Tel:
Chiny DWDM Mux Demux producent
Shenzhen Wangtong Industry Company Limited
Jakość FWDM CWDM DWDM Mux Demux i CWDM Mux Demux Producent

Dom ProduktyTransceiver optyczny

Optyczny moduł nadawczo-odbiorczy 1310nm EPON OLT SFP PX2 Moduł optyczny 1,25 G 20Km

Optyczny moduł nadawczo-odbiorczy 1310nm EPON OLT SFP PX2 Moduł optyczny 1,25 G 20Km

    • 1310nm Optical Transceiver Module EPON OLT SFP PX2 Optical Module 1.25 G 20Km
    • 1310nm Optical Transceiver Module EPON OLT SFP PX2 Optical Module 1.25 G 20Km
    • 1310nm Optical Transceiver Module EPON OLT SFP PX2 Optical Module 1.25 G 20Km
    • 1310nm Optical Transceiver Module EPON OLT SFP PX2 Optical Module 1.25 G 20Km
  • 1310nm Optical Transceiver Module EPON OLT SFP PX2 Optical Module 1.25 G 20Km

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: Wangtong
    Orzecznictwo: ISO9001
    Numer modelu: EPON OLT PX2 +

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1 szt.
    Cena: negotiable
    Szczegóły pakowania: 10 sztuk / pudełko
    Czas dostawy: 5-10 dni po ilości zamówienia
    Zasady płatności: L/c, T/T, Western Union, Paypal
    Możliwość Supply: 10000PCS/miesiąc
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Nazwa produktu: EPON OLT PX2 + Szybkość przesyłania danych: 1,25G
    Odległość transmisji: 20 km Długość fali: 1490 nm / 1310 nm
    Włókna typu: Dupleks Orzecznictwo: CE RoHS
    Powe Supply: 3,3V Złącze: SC / UPC

    EPON OLT SFP PX2 + moduł optyczny 1,25 G 20 km

    Cecha

    • Kompatybilna aplikacja IEEE 802.3ah 1000BASE-PX20 / PX20 + GEPON
    • Zastosowanie do EPON OLT dla systemu jednokierunkowego EPON dwukierunkowego
    • SFP, pojedyncze złącze SC, cyfrowy interfejs diagnostyczny zgodny z SFF-8472
    • Wskazanie siły sygnału cyfrowego odbioru burst (RSSI)
    • Pojedynczy zasilacz 3,3 V
    • Temperatura pracy -40 ~ 85 ° C dla przemysłu, -25 ~ 85 ° C dla wydłużonego i -10 ~ 70 ° C dla celów komercyjnych
    • Zgodność z RoHS-6

    Podanie

    Stosowany do sieci światłowodowej Ethernet i Fibre Channel z przepływnością do 155Mb / s

    Parametr

    Absolutne maksymalne oceny

    Parametr Jednostka Min. Typowy Max.
    Zasilacz V 0 4.2
    Temperatura otoczenia podczas przechowywania ° C -40 85
    Temperatura obudowy operacyjnej ° C 0 70
    Wilgotność względna podczas pracy % 5 95
    Próg uszkodzenia odbiornika dBm 0


    Warunki pracy

    Parametr Jednostka Min. Typowy Max.
    Zasilacz V 3.1 3.3 3.5
    Temp. Operacyjna dla temp. C ° C -10 70
    Temp. Operacyjna dla temp. E ° C -25 85
    Temp. Operacyjna dla I-temp ° C -40 85
    Wilgotność względna podczas pracy % 5 95
    Szybkość transmisji danych (TX / RX) Gbit / s 1.25

    Charakterystyka optyczna

    Parametr Jednostka Min. Typ. Max.
    TX Central Wavelength nm 1480 1500
    Szerokość widmowa (-20 dB) nm 1
    SMSR dB 30
    Średnia uruchomiona moc dBm 2 7
    Średnia uruchomiona moc (TX wyłączona) dBm -39
    Współczynnik wygaśnięcia (uwaga 1) dB 9
    TX Total Jitter Interfejs użytkownika 0,43
    Rise / Fall Time (20% -80%) ps 260
    RIN 15 OMA dB / Hz -115
    Optyczna tolerancja strat powrotnych dB -12
    Nadajnik i rozproszenie Kara (20 km G.652) dB 2.3
    TX Optical Eye Mask Zgodny z IEEE Std 802.3ah ™ -2004
    Odbierz długość fali nm 1260 1360
    Czułość (Uwaga 2) dBm -30
    Przeciążać dBm -6
    Czas ustalania progu odbiorcy ns 250
    Zakres dynamiki RX (uwaga 3) dBm -30 -6
    LOS-Deassert dBm -31
    LOS-Assert dBm -45
    Histereza SD dB 0,5 6
    Odbicie odbiornika dB -12

    Uwaga:

    1. Pomiar za pomocą wzorca testowego PRBS 2 7 -1 przy 1,25 Gb / s, włączony jest filtr dolnoprzepustowy.
    2. Pomiar za pomocą wzorca testowego PRBS 2 7 -1 przy 1,25 Gbps i ER = 10 dB, BER = 10-12

    3. Definicja zakresu dynamiki RX

    Informacje o zamawianiu

    Zamawianie P / Ns Opis
    EPON OLT PX20 + -SSCB EPON OLT PX20 + Diplexer, 20km, Tx 1490nm 1,25G, Rx 1310nm 1,25G, współczynnik kształtu SFP, złącze gniazda SC / UPC, -10 ~ 70 ° C Temperatura handlowa, obudowa mechaniczna w wersji V1.
    EPON OLT PX20 + -SSEB EPON OLT PX20 + Diplexer, 20km, Tx 1490nm 1,25G, Rx 1310nm 1,25G, współczynnik kształtu SFP, złącze gniazda SC / UPC, -25 ~ 85 ° C Rozszerzona temperatura, obudowa mechaniczna w wersji V1.
    EPON OLT PX20 + -SSHB EPON OLT PX20 + Diplexer, 20km, Tx 1490nm 1,25G, Rx 1310nm 1,25G, współczynnik kształtu SFP, złącze gniazd SC / UPC, -40 ~ 85 ° C Temperatura przemysłowa, obudowa mechaniczna w wersji V1.
    EPON OLT PX20 + -SSCD EPON OLT PX20 + Diplexer, 20km, Tx 1490nm 1,25G, Rx 1310nm 1,25G, współczynnik kształtu SFP, złącze gniazda SC / UPC, -10 ~ 70 ° C Temperatura handlowa, obudowa mechaniczna w wersji V2.
    EPON OLT PX20 + -SSED EPON OLT PX20 + Diplexer, 20km, Tx 1490nm 1,25G, Rx 1310nm 1,25G, współczynnik kształtu SFP, złącze gniazda SC / UPC, -25 ~ 85 ° C Rozszerzona temperatura, obudowa mechaniczna w wersji V2.
    EPON OLT PX20 + -SSHD EPON OLT PX20 + Diplexer, 20km, Tx 1490nm 1,25G, Rx 1310nm 1,25G, współczynnik kształtu SFP, złącze gniazd SC / UPC, -40 ~ 85 ° C Temperatura przemysłowa, obudowa mechaniczna w wersji V2.

    Zdjęcia produktów
    Fabryka Wangtong
    profil firmy

    Szczegóły kontaktu
    Shenzhen Wangtong Industry Company Limited

    Osoba kontaktowa: Allen

    Tel: +8618637748003

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty
    Shenzhen Wangtong Industry Company Limited
    Piętro 5, Bulding A, Rongxun High-tech Industrail Park, Wspólnota Qinghu, LongHua District, ShenZhen (518109)
    Tel:86-755-33561801
    Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość DWDM Mux Demux dostawca. © 2019 - 2020 cwdm-mux.com. All Rights Reserved.