Tel:
Chiny DWDM Mux Demux producent
Shenzhen Wangtong Industry Company Limited
Jakość FWDM CWDM DWDM Mux Demux i CWDM Mux Demux Producent

Dom ProduktyPatchcord światłowodowy

Wodoodporny wiązkowy kabel krosowy G657A SC ST APC PC Single Mode Simplex PVC / LSZH

Wodoodporny wiązkowy kabel krosowy G657A SC ST APC PC Single Mode Simplex PVC / LSZH

    • Waterproof Bunchy Fiber Optic Patch Cord  G657A SC ST APC PC Single Mode Simplex PVC/ LSZH
    • Waterproof Bunchy Fiber Optic Patch Cord  G657A SC ST APC PC Single Mode Simplex PVC/ LSZH
    • Waterproof Bunchy Fiber Optic Patch Cord  G657A SC ST APC PC Single Mode Simplex PVC/ LSZH
    • Waterproof Bunchy Fiber Optic Patch Cord  G657A SC ST APC PC Single Mode Simplex PVC/ LSZH
  • Waterproof Bunchy Fiber Optic Patch Cord  G657A SC ST APC PC Single Mode Simplex PVC/ LSZH

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: Wangtong
    Orzecznictwo: ISO9001
    Numer modelu: Pigtail światłowodowy

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1 SZT.
    Cena: negotiable
    Szczegóły pakowania: Worek PE
    Czas dostawy: 7-10 dni roboczych
    Zasady płatności: T / T, Western Union, L / C, D / P, Paypal
    Możliwość Supply: 5000 sztuk dziennie
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Nazwa produktu: Wodoodporny warkocz światłowodowy aplikacji: FTTH FTTB FTTX Network
    Długość: 1m 2m 3m 5mor Dostosowane Złącze: SC LC FC ST MU
    Włókna typu: G657A Materiał kurtki: PVC / LSZH

    Pigtail światłowodowy wodoodporny garbaty G657A SC / PC Single Mode Simplex PVC / LSZH

    Opis produktu

    Na podstawie potrzeb klientów możemy wykonać kable krosowe światłowodowe typu transferowego i bez transferowego. Nasza firma specjalizuje się w technice produkcji i kontroli jakości kabli światłowodowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić różne wymagania klientów.

    Cecha

    • Niskie tłumienie wtrąceniowe
    • Wysoka strata zwrotu
    • Świetna powtarzalność
    • Wysoka stabilność temperaturowa
    • Wysoka wymienność
    • Dostępne są simpleks i dupleks

    Podanie

    • CATV, sprzęt do testowania metra.
    • Sieci telekomunikacyjne.
    • Sieci lokalne (LAN).
    • Sieci rozległe (WAN).
    • Instalacje lokalowe.
    • Sieci przetwarzania danych.
    • Zakończenie aktywnego urządzenia wideo i wojskowego.

    Zdjęcia produktów



    Parametr

    Tryb SM MM
    Polskie UPC APC PC
    Utrata wkładania

    Typowo ≤0,2dB

    Maksymalnie ≤0,3dB

    ≤0,25dB
    Strata zwrotna ≥50 dB ≥65 dB ≥35 dB
    Wymienność ≤0,2dB
    Powtarzalność ≤0,1dB
    Trwałość ≤0,2dB (1000 razy krycia)
    Wytrzymałość na rozciąganie > 10 kg
    Temperatura ≤0,2dB (-40 + 85 wytrzymuje 100 godzin)
    Wilgotność ≤0,2dB (+ 25 + 65 93 RH100 godzin)




    Fabryka Wangtong





    profil firmy




    Szczegóły kontaktu
    Shenzhen Wangtong Industry Company Limited

    Osoba kontaktowa: Allen

    Tel: +8618637748003

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty
    Shenzhen Wangtong Industry Company Limited
    Piętro 5, Bulding A, Rongxun High-tech Industrail Park, Wspólnota Qinghu, LongHua District, ShenZhen (518109)
    Tel:86-755-33561801
    Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość DWDM Mux Demux dostawca. © 2019 - 2020 cwdm-mux.com. All Rights Reserved.