Tel:
Chiny DWDM Mux Demux producent
Shenzhen Wangtong Industry Company Limited
Jakość FWDM CWDM DWDM Mux Demux i CWDM Mux Demux Producent

Dom ProduktyCWDM Mux Demux

LGX BOX CWDM DWDM 6 8 16-kanałowy multiplekser i demultiplekser

LGX BOX CWDM DWDM 6 8 16-kanałowy multiplekser i demultiplekser

    • LGX BOX CWDM DWDM 6 8 16 Channels Multiplexer and Demultiplexer
    • LGX BOX CWDM DWDM 6 8 16 Channels Multiplexer and Demultiplexer
    • LGX BOX CWDM DWDM 6 8 16 Channels Multiplexer and Demultiplexer
    • LGX BOX CWDM DWDM 6 8 16 Channels Multiplexer and Demultiplexer
  • LGX BOX CWDM DWDM 6 8 16 Channels Multiplexer and Demultiplexer

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent)
    Nazwa handlowa: Wangtong
    Orzecznictwo: ISO9001/UL/SGS/ROHS, CE/FC, RoHS
    Numer modelu: CWDM / DWDM

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1 szt.
    Cena: $30.00 - $450.00 / Piece
    Szczegóły pakowania: Blister z kartonem
    Czas dostawy: Praca 7 dni
    Zasady płatności: Western Union, PayPal, L / C, D / A, D / P, T / T, MoneyGram
    Możliwość Supply: 500 sztuk / sztuk na tydzień
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Nazwa produktu: CWDM / DWDM MUX DEMUX Długość fali: 1270 ~ 1610 nm
    WDM: 0,8 nm Kanały: 6/8/12/16/18/24/32
    Włókna typu: Tryb pojedynczy G.657A1 Wspólny port: LC, SC, ST i FC
    Długość warkocza: 1,5 m i niestandardowy projekt Temperatura pracy: -40 ~ 85 ° C
    typu: lgx box, abs box Słowa kluczowe: demwux cwdm mux z portem monitora

    Pojedynczy moduł światłowodowy 8/16/24 kanałowy LGX BOX CWDM / DWDM MUX / DEMUX o wysokiej jakości


    Opis produktu

    Sieć optyczna WDM
    Multipleksowanie z podziałem długości fali (WDM) to technologia, która multipleksuje pewną liczbę sygnałów nośnika optycznego na pojedynczym włóknie światłowodowym przy użyciu różnych długości fali (tj. Kolorów) światła laserowego. Ta technika umożliwia dwukierunkową komunikację za pośrednictwem jednej nici światłowodu, a także zwielokrotnienie pojemności. Powerlink, wspierany przez chińskie fabryki, dostarcza pełną serię rozwiązań sieci optycznej WDM, takich jak multipleksery, rozgałęźniki, wzmacniacze, tłumiki, nadajniki i inne aktywne lub pasywne elementy optyczne. Dostarczamy najlepsze produkty, które pomagają budować i rozbudowywać sieci światłowodowe. Klienci mogą kupować te produkty bezpośrednio z poniższych kategorii lub dokonywać niestandardowych zamówień.
    Sieci optyczne WDM wymagają multipleksera (MUX) i demultipleksera (DEMUX) do łączenia i dzielenia sygnałów optycznych o wielu długościach fal. MUX służy do łączenia sygnałów w nadajniku, natomiast DEMUX) służy do rozdzielania sygnałów w odbiorniku. Sieci CWDM wykorzystują moduły CWDM, takie jak CWDM MUX / DEMUX i CWDM OADM. Sieci DWDM używają modułów DWDM, takich jak DWDM MUX / DEMUX i DWDM OADM. Powerlink zapewnia serię modułów WDM, które umożliwiają rozszerzenie istniejącej pojemności światłowodu. Nasze moduły CWDM DWDM OADM są dostępne w trzech opakowaniach: ABS Pigtail Module, Rack Chassis i LGX Cassette.

    CWDM MUX DEMUX
    Sieci multipleksowania zgrubnego długości fali (CWDM) potrzebują modułów multipleksera / demultipleksera (MUX / DEMUX) do łączenia i dzielenia sygnałów optycznych o wielu długościach fal. Te moduły są ogólnie nazywane CWDM MUX / DEMUX. W połączeniu z wysoce niezawodną pasywną optyką (np. CWDM SFP / SFP +) moduły CWDM MUX / DEMUX pozwalają operatorom w pełni wykorzystać dostępną przepustowość światłowodu w pętli lokalnej i architekturze korporacyjnej. Powerlink zapewnia serię modułów CWDM MUX / DEMUX z maksymalnie 18 kanałami (w odstępach 20 nm) w konfiguracjach jedno- lub dwustronnych. Wszystkie moduły CWDM są dostępne z trzema rodzajami opakowań: pigtailed ABS, Rack Chassis i LGX Cassette.

    Dupleks CWDM MUX i DEMUX
    Multiplekser (MUX) i demultiplekser (DEMUX) są połączone w jeden element do dwukierunkowej transmisji danych przez dwa włókna.
    Powerlink CWDM Mux / Demux jest technologią pasywną, pozwala na transport dowolnego protokołu przez łącze, o ile ma on określoną długość fali (tj. T1 na światłowodzie przy 1570 nm transportowany wzdłuż Ethernet 10 Gb / s przy 1590 nm). Pozwala to na długoterminowe zabezpieczenie infrastruktury sieci, ponieważ multipleksery po prostu załamują światło przy dowolnej prędkości sieci, niezależnie od wdrażanego protokołu.
    Powerlink zapewnia kompletne portfolio jednostek CWDM Mux Demux i optycznego urządzenia dodającego multipleksera (OADM) do wszystkich zastosowań, takich jak: Gigabit i 10G Ethernet, SDH / SONET, ATM, ESCON, Fibre Channel, FTTx i CATV. Zapewniamy opcjonalne konfiguracje portów, takie jak: Express Port, Port monitora, port pasma 1310 nm i port 1550 nm dla tych multiplekserów zgodnie z wyborem klienta.


    Funkcja

    • Multiplekser i demultiplekser CWDM w jednym stojaku 1U
    • Port Com jest dupleksowy
    • 1U 19-calowa obudowa do montażu w szafie
    • Jest wyposażony w porty konfiguracyjne, takie jak Monitor, port Express zgodnie z wyborem klienta (patrz opcje)
    • Panel przedni jest wyposażony w adaptery według wyboru klienta (patrz opcje)
    • Pasywny, nie wymaga zasilania elektrycznego. (MTBF ok. 500 lat)
    • Strata wtrąceniowa: 6dB
    • Prosty w instalacji, nie wymaga konfiguracji ani konserwacji
    • Zakład produkcyjny ISO 9001


    Parametr

    Parametry Jednostka Moduł CWDM
    Zakres długości fali nm 1260 ~ 1620
    Długość fali centrum kanału nm 1270/1290 /… / 1610 lub 1271/1291 /… / 1611
    Odstępy między kanałami nm 20
    Przepustowość kanału nm λc ± 7,5
    Nr kanału λ 18
    Utrata wtrąceniowa dB ≤0,8 ≤1,5 ≤2,5 ≤5,2 ≤6,4
    Izolacja sąsiedniego kanału dB ≥ 30
    Nieprzylegająca izolacja kanału dB ≥ 40
    Stabilność termiczna długości fali nm / ° C ≤ 0,003
    Stabilność termiczna strat wtrąceniowych dB / ° C ≤ 0,005 ≤ 0,007 ≤ 0,008
    PDL dB ≤ 0,1 ≤0,15 ≤ 0,15 ≤ 0,20 ≤ 0,25
    Dyspersja w trybie polaryzacji ps ≤ 0,1 ≤ 0,15
    Kierunkowość dB ≥ 50
    Utrata zwrotu dB ≥ 45
    Moc optyczna mW ≤ 500
    temperatura robocza ° C -10 ~ +70
    Temperatura przechowywania ° C -40 ~ +85
    Wilgotność względna % 5 ~ 95
    Wymiar Rack 1U

    Zdjęcia produktów
    Fabryka Wangtong
    8 portów PON EPON OLT 1U 8 portów Porty Gepon olt 4 porty Uplink typu Rackmount
    8 portów PON EPON OLT 1U 8 portów Porty Gepon olt 4 porty Uplink typu Rackmount
    profil firmy
    8 portów PON EPON OLT 1U 8 PORTÓW Gepon olt 4 porty Uplink typu Rackmount

    Szczegóły kontaktu
    Shenzhen Wangtong Industry Company Limited

    Osoba kontaktowa: Allen

    Tel: +8618637748003

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Shenzhen Wangtong Industry Company Limited
    Piętro 5, Bulding A, Rongxun High-tech Industrail Park, Wspólnota Qinghu, LongHua District, ShenZhen (518109)
    Tel:86-755-33561801
    Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość DWDM Mux Demux dostawca. © 2019 - 2020 cwdm-mux.com. All Rights Reserved.