Tel:
Chiny DWDM Mux Demux producent
Shenzhen Wangtong Industry Company Limited
Jakość FWDM CWDM DWDM Mux Demux i CWDM Mux Demux Producent

Dom ProduktyPatchcord światłowodowy

Stacja bazowa 5G RRU Patch cord światłowodowy CPRI LC FC Duplex CPRI Outdoor Black

Stacja bazowa 5G RRU Patch cord światłowodowy CPRI LC FC Duplex CPRI Outdoor Black

    • 5G RRU Base Station CPRI Fiber Optic Patch Cord LC FC Duplex CPRI Outdoor Black
    • 5G RRU Base Station CPRI Fiber Optic Patch Cord LC FC Duplex CPRI Outdoor Black
    • 5G RRU Base Station CPRI Fiber Optic Patch Cord LC FC Duplex CPRI Outdoor Black
    • 5G RRU Base Station CPRI Fiber Optic Patch Cord LC FC Duplex CPRI Outdoor Black
  • 5G RRU Base Station CPRI Fiber Optic Patch Cord LC FC Duplex CPRI Outdoor Black

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: Wangtong
    Orzecznictwo: ISO9001
    Numer modelu: CPRI-DX-LC

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 10SZT.
    Cena: $10-50/pcs
    Szczegóły pakowania: Worek PE + karton
    Czas dostawy: 2-6 dni roboczych
    Zasady płatności: T/T, Western Union
    Możliwość Supply: 10000pcs na miesiąc
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Nazwa produktu: Patch cord CPRI Numer światłowodu: 2 rdzeń
    Włókna typu: G657A1 Złącze: LC, FC,
    Outshealth: PVC, LSZH Kolor: Czarny
    Wodoszczelne złącze: NSN, ODVA, opcjonalnie Długość: 5/10/20/30 / 60M, dostosowane

    5G Stacja bazowa RRU Patch cord CPRI LC FC Duplex CPRI Zewnętrzny światłowodowy kabel krosowy

    Opis produktu

    1.2 Zastosowanie

    Stosowany głównie w okablowaniu poziomym i pionowym bezprzewodowej stacji bazowej

    1.3 Funkcje

    1, dobre właściwości mechaniczne i środowiskowe;

    2, Właściwości ognioodporne spełniają wymagania odpowiednich norm;

    3, Charakterystyka mechaniczna płaszcza spełnia wymagania odpowiednich norm;

    4, miękkie, elastyczny, blokowany wodą, odporny na promieniowanie UV, łatwy do układania i łączenia oraz z transmisją danych o dużej pojemności;

    5, Poznaj różne wymagania rynku i klientów

    1.4 Parametry kabla

    Liczba włókien

    Wymiar kabla

    mm

    Waga kabla

    kg / km

    Rozciągający

    N

    Zmiażdżyć

    N / 100mm

    Min. Promień zgięcia

    mm

    Zakres temperatury

    Długoterminowy Krótkoterminowy Długoterminowy Krótkoterminowy Dynamiczny Statyczny
    2 7.0 42.3 200 400 1100 2200 20D 10D - 3 0- + 7 0

    Uwaga: 1. Wszystkie wartości w tabeli, które mają jedynie charakter poglądowy, mogą ulec zmianie bez powiadomienia;

    2. Wymiar i waga kabla zależą od prostego kabla x o średnicy zewnętrznej 2,0;

    3. D jest zewnętrzną średnicą okrągłego kabla;

    1. jedno włókno jednomodowe

    Pozycja Jednostka Specyfikacja
    Osłabienie dB / km

    1310nm 0,4

    1550nm 0,3

    Dyspersja Ps / nm.km

    1285 ~ 1330nm 3,5

    1550nm 18,0

    Długość fali dyspersji zerowej Nm 1300 ~ 1324
    Nachylenie dyspersji zerowej Ps / nm.km 0,095
    Długość fali odcięcia światłowodu Nm 1260
    Średnica pola trybu Um 9,2 ± 0,5
    Koncentryczność pola trybu Um <= 0,8
    Średnica okładziny um 125 ± 1,0
    Powłoka nieokrągła % 1,0
    Błąd koncentryczności powłoki / okładziny Um 12,5
    Średnica powłoki um 245 ± 10
    pochylenie się, tłumienie indukowane zależnością 1550nm, 1turns, średnica 32mm 100rums, średnica 60mm 0,5 dB
    Test dowodowy kpsi 100

    2. Specyfikacja złącza

    POZYCJA PARAMETR
    Typ złącza DLC / UPC. FC / UPC
    Utrata wkładania <= 0,3 db
    Strata zwrotna > = 50db
    Tryb światłowodowy Tryb pojedynczy 9/125
    Długość fali roboczej 1310 nm, 1550 nm
    Długość fali testowej 1310 nm, 1550 nm
    Powtarzalność <= 0,1
    Wymienność <= 0,2dB
    Trwałość <= 0,2dB
    Długość włókna 1m, 2m .. dowolna długość opcjonalna.
    Długość i tolerancja 10 cm
    temperatura robocza -40 ° C ~ + 85 ° C
    Temperatura przechowywania -40 ° C ~ + 85 ° C


    Pokaż produkt

    1-24 rdzenie

    Specjalna mieszanka do napełniania rur zapewnia krytyczną ochronę włókna;

    1. Złącze końcowe Złącze LC
    2. Polerowanie końcowe APC, UPC
    3. Złącze końcowe B SC (FC, LC, ST, E-2000, MTRJ, MU, MTP, MPO, DIN, SMA-905/906, D4 dostępne)
    4. B end polerowanie PC, UPC, APC.
    5. Typ włókna G652D; G657A1; G657A2
    6. Typ kabla Dostosowanie do wersji 5.0mm, 7.0mm, pancerne lub nieuzbrojone.
    7. Kurtka przewodowa Kurtka LSZH lub PE
    8. Długość 1 m, 2 m, 3 m, 5 m itd.
    Inne dalsze informacje.

    Marka włókien (Y = YOFC; C = CORNING; O = OFS itp.)

    Cel kablowy (G = OFRG; R = OFNR; P = OFNP)

    Wytrzymałość na rozciąganie kabli

    Zdjęcia produktów

    Fabryka Wangtong

    profil firmy

    Szczegóły kontaktu
    Shenzhen Wangtong Industry Company Limited

    Osoba kontaktowa: Allen

    Tel: +8618637748003

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty
    Shenzhen Wangtong Industry Company Limited
    Piętro 5, Bulding A, Rongxun High-tech Industrail Park, Wspólnota Qinghu, LongHua District, ShenZhen (518109)
    Tel:86-755-33561801
    Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość DWDM Mux Demux dostawca. © 2019 - 2020 cwdm-mux.com. All Rights Reserved.