Tel:
Chiny DWDM Mux Demux producent
Shenzhen Wangtong Industry Company Limited
Jakość FWDM CWDM DWDM Mux Demux i CWDM Mux Demux Producent

Dom ProduktyPatchcord światłowodowy

Moduł krosowy światłowodowy MPO 12 rdzeni Wielomodowy 50/125 OM3 OM4 LGX Box

Moduł krosowy światłowodowy MPO 12 rdzeni Wielomodowy 50/125 OM3 OM4 LGX Box

    • MPO Fiber Optic Patch Cord Module 12 Cores Multimode 50/125 OM3 OM4 LGX Box
    • MPO Fiber Optic Patch Cord Module 12 Cores Multimode 50/125 OM3 OM4 LGX Box
    • MPO Fiber Optic Patch Cord Module 12 Cores Multimode 50/125 OM3 OM4 LGX Box
    • MPO Fiber Optic Patch Cord Module 12 Cores Multimode 50/125 OM3 OM4 LGX Box
  • MPO Fiber Optic Patch Cord Module 12 Cores Multimode 50/125 OM3 OM4 LGX Box

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: CHINY
    Nazwa handlowa: Wangtong
    Orzecznictwo: ISO9001
    Numer modelu: Moduł światłowodowy MPO

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1 SZT.
    Cena: $10-20/pcs
    Szczegóły pakowania: Indywidualny pakiet eksportowy
    Czas dostawy: 7-10 dni roboczych
    Zasady płatności: T / T, Western Union, L / C, D / P, Paypal
    Możliwość Supply: 5000 sztuk dziennie
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Nazwa produktu: Moduł światłowodowy MPO aplikacji: FTTH FTTB FTTX Network
    Rdzeń światłowodowy: 4, 6, 8, 12, 24,36 Złącze: SC LC FC ST
    Materiały: stal walcowana na zimno Kolory kurtek: Żółty, Aqua, Erika Fioletowy, Fioletowy
    Tryb światłowodu: Jednomodowy, wielomodowy Włókna typu: Mini Fibre G657A1

    Moduł światłowodowy MPO 12-rdzeniowy wielomodowy 50/125 OM3 OM4 LGX Box

    Opis produktu

    Moduły kasetowe MTP / MPO zapewniają bezpieczne przejście między złączami dyskretnymi MTP / MPO i LC lub SC. Są one używane do łączenia szkieletów MTP / MPO z poprawkami LC lub SC.

    Modułowy system pozwala na szybkie wdrożenie infrastruktury centrum danych o wysokiej gęstości, a także usprawnienie rozwiązywania problemów i rekonfiguracji podczas ruchów, dodawania i zmian. Kasety mogą być montowane w obudowie wieloplotowej 1U lub 3U 19 ”.

    Kasety MTP / MPO zawierają kontrolowane fabrycznie i przetestowane wentylatory MTP / MPO-LC zapewniające wydajność optyczną i niezawodność.

    Cecha

    • Złącze wielowłókienkowe zgodne ze standardem MTP / MPO
    • LC (standard centrum danych SFF), interfejs dyskretny SC
    • Gatunki włókien OS1 / 2, OM3, OM4 (dostępne OM1 i OM2)
    • 12 i 24 wersje światłowodowe - 12 części optycznych LC (Duplex) / SC (Simplex)
    • Polaryzacja A (standard), B lub C
    • Fabrycznie zakończone i przetestowane
    • Wysokowydajne adaptery z cyrkonu


    Podanie

    • Infrastruktura centrum danych
    • Sieć obszarów magazynowych - kanał światłowodowy
    • Optyka równoległa

    Zdjęcia produktów




     


    Parametr


    Powiązany produkt

    Panel krosowania MPO / MTP

    Kaseta światłowodowa MPO / MTP 12/24

    Opakowanie

    1szt. / Worek, 130szt. / Szt., Wielkość ctn: 44 * 44 * 38 cm, waga brutto: 12,5 kg (dla długości 10 m)



    Fabryka Wangtong





    profil firmy




    Szczegóły kontaktu
    Shenzhen Wangtong Industry Company Limited

    Osoba kontaktowa: Allen

    Tel: +8618637748003

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Inne produkty
    Shenzhen Wangtong Industry Company Limited
    Piętro 5, Bulding A, Rongxun High-tech Industrail Park, Wspólnota Qinghu, LongHua District, ShenZhen (518109)
    Tel:86-755-33561801
    Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość DWDM Mux Demux dostawca. © 2019 - 2020 cwdm-mux.com. All Rights Reserved.