Tel:
Chiny DWDM Mux Demux producent
Shenzhen Wangtong Industry Company Limited
Jakość FWDM CWDM DWDM Mux Demux i CWDM Mux Demux Producent

Dom Produkty

Transceiver optyczny

Orzecznictwo
dobra jakość CWDM Mux Demux na sprzedaż
dobra jakość CWDM Mux Demux na sprzedaż
Im Online Czat teraz

Transceiver optyczny

(52)
Chiny Ulepszony optyczny moduł nadawczo-odbiorczy GEPON OLT PX20 +++ SFP Tx 1310nm, Rx1490nm fabryka

Ulepszony optyczny moduł nadawczo-odbiorczy GEPON OLT PX20 +++ SFP Tx 1310nm, Rx1490nm

Ulepszony moduł optyczny GEPON OLT PX20 +++ SFP Opis EPON i GPON to popularne wersje pasywnych sieci optycznych (PON). EPON to PON Fast Ethernet (100 Mb / s), a GPON to PON Gigabit Bity Ethernet (10 Gb / s). ... Read More
2019-11-27 17:38:56
Chiny GPON OLT SFP B + moduł optyczny Pojedyncze światłowodowe dwukierunkowe łącza danych z symetrycznym 2,488 Gb / s Tx i 1,244 Gb / s Rx fabryka

GPON OLT SFP B + moduł optyczny Pojedyncze światłowodowe dwukierunkowe łącza danych z symetrycznym 2,488 Gb / s Tx i 1,244 Gb / s Rx

GPON OLT SFP B + moduł optyczny Jedno-światłowodowe dwukierunkowe łącza danych z symetrycznym 2,488 Gb / s Tx i 1,244 Gb / s Rx Opis Transceiver SFP + -10GBASE-T Copper Small Form Pluggable (SFP) jest oparty na ... Read More
2019-11-27 17:36:15
Chiny GPON OLT SFP C + Operacja Temperatura obudowy -40 ~ 85 ° C Do zastosowań przemysłowych i 0 ~ 70 ° C Komercyjnych fabryka

GPON OLT SFP C + Operacja Temperatura obudowy -40 ~ 85 ° C Do zastosowań przemysłowych i 0 ~ 70 ° C Komercyjnych

GPON OLT SFP C + Operacja Eemperature -40 ~ 85 ° C dla przemysłu i 0 ~ 70 ° C dla handlu Klasa C +++ moduły GPON OLT SFP 2,5G pojedyncze włókno Tx 1490 nm Rx1310nm 20 km Cecha Obsługa ulepszonej aplikacji ITU-T ... Read More
2019-11-27 17:35:13
Chiny Obsługa optycznego urządzenia nadawczo-odbiorczego Gpon OLT SFP C ++ ITU-T G.984.2 fabryka

Obsługa optycznego urządzenia nadawczo-odbiorczego Gpon OLT SFP C ++ ITU-T G.984.2

Gpon OLT SFP c ++ Optyczne urządzenie nadawczo-odbiorcze Obsługa aplikacji ITU-T G.984.2 Cecha Obsługa ulepszonej aplikacji ITU-T G.984.2 GPON OLT C +++ Dwukierunkowe łącza danych z pojedynczym włóknem z ... Read More
2019-11-27 16:45:18
Chiny GPON OLT SFP C +++ Gpon Olt Sfp Optyczny transceiver jednomodowy klasy C +++ 2.5G Single Fibre Tx 1490nm Rx1310nm fabryka

GPON OLT SFP C +++ Gpon Olt Sfp Optyczny transceiver jednomodowy klasy C +++ 2.5G Single Fibre Tx 1490nm Rx1310nm

Klasa C +++ moduły GPON OLT SFP 2,5G pojedyncze włókno Tx 1490 nm Rx1310nm 20 km Cecha Obsługa ulepszonej aplikacji ITU-T G.984.2 GPON OLT C +++ Dwukierunkowe łącza danych z pojedynczym włóknem z symetrycznym ... Read More
2019-11-27 16:44:14
Chiny Optyczny nadajnik-odbiornik PX20 ++ o wysokiej kompatybilności dla modułów EEPON ​​OLT 5-7dB SFP PON fabryka

Optyczny nadajnik-odbiornik PX20 ++ o wysokiej kompatybilności dla modułów EEPON ​​OLT 5-7dB SFP PON

Wysoka kompatybilność PX20 ++ Dla modułów Epon OLT 5-7dB SFP PON Opis produktu Moduł nadawczo-odbiorczy 1,25G EPON (SMF, 1490nmTx / 1310nmRx, 20km, SC) Transceiver z obsługą prędkości transmisji danych typowej ... Read More
2019-11-27 16:42:27
Chiny EPON OLT PX2 + Optyczny moduł nadawczo-odbiorczy 1490nm 1,25 G Odległość 20 km fabryka

EPON OLT PX2 + Optyczny moduł nadawczo-odbiorczy 1490nm 1,25 G Odległość 20 km

EPON OLT PX2 + Optyczny moduł nadawczo-odbiorczy 1490nm 1,25 G Odległość 20 km Cecha Zgodna aplikacja GEPON IEEE 802.3ah 1000BASE-PX20 ++ Zastosowano do EPON OLT dla dwukierunkowego systemu EPON z jednym wł... Read More
2019-11-27 16:41:20
Chiny Moduł optyczny EPON OLT SFP P * 20 + optycznego urządzenia sieciowego fabryka

Moduł optyczny EPON OLT SFP P * 20 + optycznego urządzenia sieciowego

Moduł optyczny EPON OLT SFP P * 20 + optycznego urządzenia sieciowego Opis Transceiver SFP + -10GBASE-T Copper Small Form Pluggable (SFP) jest oparty na umowie wielostrumieniowej SFP (MSA). Są kompatybilne ze ... Read More
2019-11-19 15:50:14
Chiny Terminal sieciowy Optyczny transceiver Moduł optyczny EPON OLT SFP P * 20 +++ fabryka

Terminal sieciowy Optyczny transceiver Moduł optyczny EPON OLT SFP P * 20 +++

EPON OLT SFP P * 20 +++ Optyczny moduł terminala urządzeń sieciowych Opis EPON i GPON to popularne wersje pasywnych sieci optycznych (PON). EPON to PON Fast Ethernet (100 Mb / s), a GPON to PON Gigabit Bity ... Read More
2019-11-19 15:50:14
Chiny Kompatybilny z modułem nadawczo-odbiorczym DOM MTP / MPO DOM 40GBASE-SR4 QSFP + 850nm 150m fabryka

Kompatybilny z modułem nadawczo-odbiorczym DOM MTP / MPO DOM 40GBASE-SR4 QSFP + 850nm 150m

Kompatybilny z QSFP-40G-SR4 40GBASE-SR4 QSFP + 850nm 150m Moduł nadawczo-odbiorczy MTP / MPO DOM Opis 40G QSFP + 850 nm to czterokanałowy, wtykowy, równoległy, światłowodowy nadajnik-odbiornik QSFP + dla 40 ... Read More
2019-11-19 15:50:14
Page 1 of 6|< 1 2 3 4 5 6 >|
Shenzhen Wangtong Industry Company Limited
Piętro 5, Bulding A, Rongxun High-tech Industrail Park, Wspólnota Qinghu, LongHua District, ShenZhen (518109)
Tel:86-755-33561801
Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość DWDM Mux Demux dostawca. © 2019 - 2020 cwdm-mux.com. All Rights Reserved.