Tel:
Chiny DWDM Mux Demux producent
Shenzhen Wangtong Industry Company Limited
Jakość FWDM CWDM DWDM Mux Demux i CWDM Mux Demux Producent

Dom Produkty

Patchcord światłowodowy

Orzecznictwo
dobra jakość CWDM Mux Demux na sprzedaż
dobra jakość CWDM Mux Demux na sprzedaż
Im Online Czat teraz

Patchcord światłowodowy

(49)
Chiny Kabel 5G LC LC Światłowodowy patchcord Zewnętrzne złącze FULLAXS Kompatybilny Opancerzony fabryka

Kabel 5G LC LC Światłowodowy patchcord Zewnętrzne złącze FULLAXS Kompatybilny Opancerzony

Kabel 5G Złącze FULLAXS Kompatybilny opancerzony kabel światłowodowy LC-LC Outdoor Opis produktu Zespoły złączy LC DX kompatybilne z FTTA FULLAX zapewniają opłacalność. Otwarta przegroda dla łatwego dostępu do ... Read More
2019-09-03 17:38:38
Chiny Rozwiązanie FTTA Wodoodporny światłowodowy patchcord światłowodowy LC Outdoor NSN Boot Duplex jednomodowy fabryka

Rozwiązanie FTTA Wodoodporny światłowodowy patchcord światłowodowy LC Outdoor NSN Boot Duplex jednomodowy

Rozwiązanie FTTA Zewnętrzny wodoodporny kabel światłowodowy rozruchowy NSN LC Duplex jednomodowy Opis produktu PDLC Wodoodporny kabel światłowodowy ma standardowy rozmiar dla złącz Duplex LC, a obudowa zewn... Read More
2019-09-03 17:38:38
Chiny Patchcord FTTA / światłowód do anteny Patchcord DLC / PC DLC / PC fabryka

Patchcord FTTA / światłowód do anteny Patchcord DLC / PC DLC / PC

Kabel światłowodowy FTTA (światłowód do anteny) Zespół kabla optycznego DLC / PC DLC / PC Opis produktu Kabel światłowodowy CPRI do bezprzewodowych stacji bazowych nowej generacji (WCDMA / TD-SCDMA / WiMax / ... Read More
2019-09-03 17:38:38
Chiny Kabel światłowodowy FTTA Jumper Duplex LC Stacja bazowa Kabel Dlc / Upc To Rru Cpri fabryka

Kabel światłowodowy FTTA Jumper Duplex LC Stacja bazowa Kabel Dlc / Upc To Rru Cpri

Zewnętrzny kabel stacji bazowej FTTA Jumper Duplex LC DLC / UPC do Rru Cpri Opis produktu Zdalne kable światłowodowe FTTA firmy Wangtong z dupleksowym kablem światłowodowym dalekiej transmisji są używane do ... Read More
2019-09-03 17:38:38
Chiny Wodoodporny kryty / zewnętrzny kabel światłowodowy Kabel komunikacyjny Złącza ODVA PDLC fabryka

Wodoodporny kryty / zewnętrzny kabel światłowodowy Kabel komunikacyjny Złącza ODVA PDLC

Wodoodporny kabel komunikacyjny Złącza ODVA PDLC światłowodowy kabel wewnętrzny / zewnętrzny Opis produktu Patchcordy światłowodowe ODVA FTTA Outdoor jeden z naszych wodoodpornych patchcordów. Wraz z ciągłym ... Read More
2019-09-03 17:38:38
Chiny 144 rdzenie światłowodowe MPO / MTP Patch panel światłowodowy / kasety wysokiej gęstości fabryka

144 rdzenie światłowodowe MPO / MTP Patch panel światłowodowy / kasety wysokiej gęstości

144 rdzeniowy panel światłowodowy MPO / MTP o wysokiej gęstości światłowodowej / kasety Opis produktu Panel krosowy MTP / MPO można zainstalować 3 kasety MPO w układzie 19 "o wysokości zaledwie 1U. Panel ... Read More
2019-08-29 16:53:23
Chiny Moduł kasety MTP MPO LC, OS2 OM3 OM4 12 24 36 Moduł światłowodowy fabryka

Moduł kasety MTP MPO LC, OS2 OM3 OM4 12 24 36 Moduł światłowodowy

Moduł kasety MTP MPO LC OS2 OM3 OM4 12 24 36 Światłowód Opis produktu Moduł kasety MPO służy głównie do podziału 12-światłowodowego złącza MPO wstępnie zmontowanego złącza na standardowe złącze jedno- lub ... Read More
2019-08-29 16:53:23
Chiny Pakiet wiązek Fan Out LC Pigtaile światłowodowe 12 rdzeni do skrzynki rozdzielczej terminala fabryka

Pakiet wiązek Fan Out LC Pigtaile światłowodowe 12 rdzeni do skrzynki rozdzielczej terminala

Pakiet wiązek Fan-out Pigtail 12 rdzeni LC Pigtail światłowodowy do skrzynki rozdzielczej terminala Opis produktu Rozgałęziane warkocze pigtailowe są wykonane z wielożyłowego okrągłego kabla światłowodowego ... Read More
2019-08-29 16:53:23
Chiny Rozgałęziony kabel światłowodowy Taśma z warkoczem Pigtail Jednomodowy Pakiet Trwałość fabryka

Rozgałęziony kabel światłowodowy Taśma z warkoczem Pigtail Jednomodowy Pakiet Trwałość

Rozgałęziany zestaw jednomodowy z pigtailem światłowodowym Opis produktu Rozgałęziane warkocze pigtailowe są wykonane z wielożyłowego okrągłego kabla światłowodowego pakietu , który jest również nazywany ... Read More
2019-08-29 16:53:23
Chiny Wodoodporny kabel światłowodowy Pigtail FC dla sieci szerokopasmowej 0,9 2 3 mm fabryka

Wodoodporny kabel światłowodowy Pigtail FC dla sieci szerokopasmowej 0,9 2 3 mm

wodoodporny pigtail 0.9 2 3mm FC patchcord światłowodowy Opis produktu Opancerzony kabel krosowy, jak sama nazwa wskazuje, spiralna taśma ze stali nierdzewnej na zbuforowanym włóknie otoczona warstwą aramidu i ... Read More
2019-08-29 16:53:23
Page 1 of 5|< 1 2 3 4 5 >|
Shenzhen Wangtong Industry Company Limited
Piętro 5, Bulding A, Rongxun High-tech Industrail Park, Wspólnota Qinghu, LongHua District, ShenZhen (518109)
Tel:86-755-33561801
Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość DWDM Mux Demux dostawca. © 2019 - 2020 cwdm-mux.com. All Rights Reserved.