Tel:
Chiny DWDM Mux Demux producent
Shenzhen Wangtong Industry Company Limited
Jakość FWDM CWDM DWDM Mux Demux i CWDM Mux Demux Producent

Dom Produkty

DWDM Mux Demux

Orzecznictwo
dobra jakość CWDM Mux Demux na sprzedaż
dobra jakość CWDM Mux Demux na sprzedaż
Im Online Czat teraz

DWDM Mux Demux

(12)
Chiny Stojak 1U DWDM MUX DEMUX Do referencyjnego multipleksera długości fali fabryka

Stojak 1U DWDM MUX DEMUX Do referencyjnego multipleksera długości fali

Stojak DWDM MUX DEMUX 1U do referencyjnego multipleksera z podziałem długości fali Opis produktu CWDM Mux / Demux jest technologią pasywną, pozwala na transport dowolnego protokołu przez łącze, o ile ma on okre... Read More
2019-12-25 11:17:38
Chiny Odniesienie DWDM MUX DEMUX LGX BOX 8CH + 1310 nm Multiplekser z podziałem długości fali fabryka

Odniesienie DWDM MUX DEMUX LGX BOX 8CH + 1310 nm Multiplekser z podziałem długości fali

DWDM MUX DEMUX LGX BOX Dla odniesienia 8CH + 1310nm Multiplekser z podziałem długości fali Opis produktu CWDM Mux / Demux jest technologią pasywną, pozwala na transport dowolnego protokołu przez łącze, o ile ma ... Read More
2019-11-25 16:47:56
Chiny 12 światłowodów 19 '' 1U Optyczna rama rozdzielcza do montażu w szafie (ODF) bez obciążenia fabryka

12 światłowodów 19 '' 1U Optyczna rama rozdzielcza do montażu w szafie (ODF) bez obciążenia

12 światłowodów 19-calowa rama rozdzielcza 1U do montażu w szafie (ODF), bez obciążenia Opis: Światłowodowa skrzynka zaciskowa to koniec kabla, jeden to kabel, drugi to pigtail, ekwiwalent kabla światłowodowego ... Read More
2019-11-25 16:47:56
Chiny FMT 1600E Rozszerzenie zestawu DWDM Connect Two Set, 160 Gb / s dla platformy BIDI Dual Fibre 60 km fabryka

FMT 1600E Rozszerzenie zestawu DWDM Connect Two Set, 160 Gb / s dla platformy BIDI Dual Fibre 60 km

FMT 1600E Rozszerzanie połączenia DWDM (zestaw dwóch), 160 Gb / s dla 60-kilometrowej kompleksowej platformy BIDI Dual Fibre, Dua Opis produktu CWDM Mux / Demux jest technologią pasywną, pozwala na transport ... Read More
2019-11-25 16:47:56
Chiny FTTH DWDM MUX DEMU Podział gęstej fali z 1310 nm 8 CH LC UPC fabryka

FTTH DWDM MUX DEMU Podział gęstej fali z 1310 nm 8 CH LC UPC

DWDM MUX DEMU Podział gęstej fali z 1310 nm 8 CH LC UPC Opis produktu Sieć optyczna WDM Multipleksowanie z podziałem długości fali (WDM) to technologia, która multipleksuje pewną liczbę sygnałów nośnika ... Read More
2019-11-19 15:42:02
Chiny Podwójny światłowód DWDM Mux Demux 1U do montażu w szafie 40 kanałów C21-C60, z portem monitora fabryka

Podwójny światłowód DWDM Mux Demux 1U do montażu w szafie 40 kanałów C21-C60, z portem monitora

DWDM 40 kanałów C21-C60, z portem monitora, 3,0 dB typowe IL, LC / UPC, Dual Fibre Mux Demux, FMU 1U do montażu w szafie Opis produktu Sieć optyczna WDM Multipleksowanie z podziałem długości fali (WDM) to ... Read More
2019-11-19 15:42:02
Chiny 5G FTTH AWG DWDM Mux Demux ABS Typ 4/8/16 CH Splitter Pasywny WDM Box OEM fabryka

5G FTTH AWG DWDM Mux Demux ABS Typ 4/8/16 CH Splitter Pasywny WDM Box OEM

FTTH AWG CWDM MUX DEMUX ABS Typ 4/8 / 16CH Splitter Pasywny WDM Box OEM Opis produktu Sieć optyczna WDM WDM (Wavelength Division Multiplexing) to technologia, która multipleksuje szereg optycznych sygnałów no... Read More
2019-11-19 15:39:44
Chiny 16 kanałów DWDM Mux Demux z monitorem do montażu w szafie 1U do systemu CATV fabryka

16 kanałów DWDM Mux Demux z monitorem do montażu w szafie 1U do systemu CATV

16 kanałów DWDM Mux Demux z monitorem, LC / UPC, Dual Fibre, 1U Rack Mount Opis produktu DWDM Mux Demux jest zwykle używany do transmisji długodystansowych, gdzie długości fal są ściśle spakowane w paśmie C, do ... Read More
2019-11-19 15:39:44
Chiny 40 kanałów DWDM Mux Demux DWDM Multiplekser Montaż w szafie Podwójny światłowód fabryka

40 kanałów DWDM Mux Demux DWDM Multiplekser Montaż w szafie Podwójny światłowód

Multiplekser DWDM 40 kanałów Mux / Demux Rack Mount Opis produktu Moduł 100 GHz DWDM (Dense Wavelength Division Multiplexer) Mux / Demux oferuje wysoką stabilną i niezawodną przepustowość w niedrogim i małym ... Read More
2019-11-19 15:39:44
Chiny AWG DWDM Mux DEMUX Wdm Multiplekser Cwdm Dwdm 40-kanałowy SC LC Typ złącza fabryka

AWG DWDM Mux DEMUX Wdm Multiplekser Cwdm Dwdm 40-kanałowy SC LC Typ złącza

AWG DWDM 40-kanałowy multiplekser DEMUX wdm multiplekser cwdm dwdm Opis produktu Sieć optyczna WDM WDM (Wavelength Division Multiplexing) to technologia, która multipleksuje szereg optycznych sygnałów nośnych ... Read More
2019-11-19 15:39:44
Page 1 of 2|< 1 2 >|
Shenzhen Wangtong Industry Company Limited
Piętro 5, Bulding A, Rongxun High-tech Industrail Park, Wspólnota Qinghu, LongHua District, ShenZhen (518109)
Tel:86-755-33561801
Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość DWDM Mux Demux dostawca. © 2019 - 2020 cwdm-mux.com. All Rights Reserved.