Tel:
Chiny DWDM Mux Demux producent
Shenzhen Wangtong Industry Company Limited
Jakość FWDM CWDM DWDM Mux Demux i CWDM Mux Demux Producent

Dom ProduktyPatchcord światłowodowy

10G MTP MPO Światłowodowy przewód krosowy 8 włókien Multi Mode Duplex LC Breakout Fanout

10G MTP MPO Światłowodowy przewód krosowy 8 włókien Multi Mode Duplex LC Breakout Fanout

    • 10G MTP MPO Fiber Optic Patch Cord 8 Fibers Multi Mode Duplex LC Breakout Fanout
    • 10G MTP MPO Fiber Optic Patch Cord 8 Fibers Multi Mode Duplex LC Breakout Fanout
    • 10G MTP MPO Fiber Optic Patch Cord 8 Fibers Multi Mode Duplex LC Breakout Fanout
    • 10G MTP MPO Fiber Optic Patch Cord 8 Fibers Multi Mode Duplex LC Breakout Fanout
    • 10G MTP MPO Fiber Optic Patch Cord 8 Fibers Multi Mode Duplex LC Breakout Fanout
    • 10G MTP MPO Fiber Optic Patch Cord 8 Fibers Multi Mode Duplex LC Breakout Fanout
  • 10G MTP MPO Fiber Optic Patch Cord 8 Fibers Multi Mode Duplex LC Breakout Fanout

    Szczegóły Produktu:

    Miejsce pochodzenia: Guangdong, Chiny (kontynent)
    Nazwa handlowa: Wangtong
    Orzecznictwo: ISO9001/UL/SGS/ROHS, CE/FC, RoHS
    Numer modelu: mpo mtp patch cord

    Zapłata:

    Minimalne zamówienie: 1 szt.
    Cena: $10.00 - $35.00 / Piece
    Szczegóły pakowania: Blister z kartonem
    Czas dostawy: Praca 7 dni
    Zasady płatności: Western Union, PayPal, L / C, D / A, D / P, T / T, MoneyGram
    Możliwość Supply: 1000 sztuk / sztuk na tydzień
    Skontaktuj się teraz
    Szczegółowy opis produktu
    Nazwa produktu: mpo mtp patch cord Tryb światłowodu: OM3 OM4 50/125 μm
    Złącze MPO IL: 0,35 dB Max Długość: 1m / 2m / 3m / 5m / dostosowane
    Liczba dyrygentów: 1 aplikacji: Teleommunication
    Materiał kurtki: LZSH Temperatura pracy: -10 ° C do 70 ° C
    Kolor: wodny

    Wysokiej energii złącze SMA905 FSMA905 światłowodowy przewód łączący do zastosowań wojskowych

    Opis produktu
    Kabel MTP Breakout, ekonomiczna alternatywa dla czasochłonnego zakończenia pola, jest przeznaczony do łatania włókien o dużej gęstości w centrach danych, które wymagają oszczędności miejsca i zmniejszają problemy z zarządzaniem kablami. Dzięki złączom MTP lub MPO jest zoptymalizowany do zastosowań w centrum danych o wysokiej gęstości 10/40 / 100G.

    Uwaga: Złącza US Conec MTP są w pełni zgodne ze standardami MPO, osiągając wyższy poziom wydajności w porównaniu ze standardowymi złączami MPO.
    Cecha
    • W 100% wstępnie zakończone i przetestowane w fabryce, aby zapewnić wydajność transferu
    • Szybka konfiguracja i obsługa sieci, skrócenie czasu instalacji
    • Obsługuje aplikacje sieciowe 40G i 100G
    • Materiał płaszcza: dostępny LSZH, OFNR, OFNP
    • Obsługuje do 12F, 24F, 48F, 72F, 96F, 144F, dostępne są niestandardowe produkty

    Podanie

    • Sieć transmisji danych
    • Sieć dostępu do systemu optycznego
    • Kanał światłowodowy sieci pamięci masowej
    • Architektury o wysokiej gęstości

    Zdjęcia produktów

    Fabryka Wangtong

    Patch cord światłowodowy UV SMA905 HPSMA FSMA do celów wojskowych

    Patch cord światłowodowy UV SMA905 HPSMA FSMA do celów wojskowychPatch cord światłowodowy UV SMA905 HPSMA FSMA do celów wojskowych

    profil firmy

    Patch cord światłowodowy UV SMA905 HPSMA FSMA do celów wojskowych

    Szczegóły kontaktu
    Shenzhen Wangtong Industry Company Limited

    Osoba kontaktowa: Allen

    Tel: +8618637748003

    Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

    Shenzhen Wangtong Industry Company Limited
    Piętro 5, Bulding A, Rongxun High-tech Industrail Park, Wspólnota Qinghu, LongHua District, ShenZhen (518109)
    Tel:86-755-33561801
    Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość DWDM Mux Demux dostawca. © 2019 - 2020 cwdm-mux.com. All Rights Reserved.