Tel:
Chiny DWDM Mux Demux producent
Shenzhen Wangtong Industry Company Limited
Jakość FWDM CWDM DWDM Mux Demux i CWDM Mux Demux Producent

Dom Produkty

CWDM Mux Demux

Orzecznictwo
dobra jakość CWDM Mux Demux na sprzedaż
dobra jakość CWDM Mux Demux na sprzedaż
Im Online Czat teraz

CWDM Mux Demux

(19)
Chiny LGX BOX CWDM DWDM 6 8 16-kanałowy multiplekser i demultiplekser fabryka

LGX BOX CWDM DWDM 6 8 16-kanałowy multiplekser i demultiplekser

Pojedynczy moduł światłowodowy 8/16/24 kanałowy LGX BOX CWDM / DWDM MUX / DEMUX o wysokiej jakości Opis produktu Sieć optyczna WDM Multipleksowanie z podziałem długości fali (WDM) to technologia, która ... Read More
2020-03-19 18:35:02
Chiny FMT 1800 Efficient CWDM Connect (zestaw dwóch), 180 Gb / s dla 50 km podwójnej światłowodowej kompleksowej platformy transportowej BIDI BIDI, podwójny fabryka

FMT 1800 Efficient CWDM Connect (zestaw dwóch), 180 Gb / s dla 50 km podwójnej światłowodowej kompleksowej platformy transportowej BIDI BIDI, podwójny

FMT 1800 Efficient CWDM Connect (zestaw dwóch), 180 Gb / s dla 50 km podwójnej światłowodowej kompleksowej platformy BIDI BIDI, podwójna Sieć optyczna WDM Multipleksowanie z podziałem długości fali (WDM) to ... Read More
2019-11-20 15:00:31
Chiny 18-kanałowy CWDM Mux Demux 1270-1610NM Sparse Wavelength Division fabryka

18-kanałowy CWDM Mux Demux 1270-1610NM Sparse Wavelength Division

CWDM 18 CH 1270-1610NM Sprzęt Rzadki podział długości fali Opis produktu Sieć optyczna WDM Multipleksowanie z podziałem długości fali (WDM) to technologia, która multipleksuje pewną liczbę sygnałów nośnika ... Read More
2019-11-19 15:52:43
Chiny 4 Drogowy światłowód CWDM Pojedynczy światłowodowy rzadki przedział długości fali 1270 ~ 1610 nm fabryka

4 Drogowy światłowód CWDM Pojedynczy światłowodowy rzadki przedział długości fali 1270 ~ 1610 nm

Droga CWDM 4 Pojedynczy światłowód Rzadki podział długości fali Opis produktu Sieć optyczna WDM Multipleksowanie z podziałem długości fali (WDM) to technologia, która multipleksuje pewną liczbę sygnałów nośnika ... Read More
2019-11-19 15:52:43
Chiny Sieć CWDM Mux Demux 1x2 FWDM z pakietem do klejenia metali innych niż flux fabryka

Sieć CWDM Mux Demux 1x2 FWDM z pakietem do klejenia metali innych niż flux

Wysokiej jakości filtr z multiplekserem z podziałem długości fali 1x2 FWDM z pakietem kleju metalowego bez flux Filtr czerwony / niebieski jest dodatkowym elementem pasywnym dla sieci optycznych WDM. Jest cz... Read More
2019-11-19 15:50:43
Chiny Filtr FTTH Wdm 1x2 Złącze FWDM Mux / Demux SC LC FC ST Do systemu sieciowego WDM fabryka

Filtr FTTH Wdm 1x2 Złącze FWDM Mux / Demux SC LC FC ST Do systemu sieciowego WDM

FTTH 1x2 filtr FWDM Mux / Demux do systemu sieciowego WDM ze złączem SC LC FC ST Opis FWDM może realizować multipleksowanie i demultipleksowanie między dwoma kanałami komunikacyjnymi. Może zwiększyć pojemność ... Read More
2019-11-19 15:50:43
Chiny 8-kanałowy multiplekser CWDM Demultiplexer 1270-1610 nm LGX Kaseta z portem monitora fabryka

8-kanałowy multiplekser CWDM Demultiplexer 1270-1610 nm LGX Kaseta z portem monitora

Duplex CWDM MUX DEMUX 1270-1610nm 8/16/18 Kanały LGX Kaseta z monitorem Port Opis produktu Multiplekser (MUX) i demultiplekser (DEMUX) są połączone w jeden element sprzętu do dwukierunkowej transmisji danych na ... Read More
2019-11-19 15:50:43
Chiny LC / UPC CWDM Mux Demux 8 kanałów LGX Kaseta Dual Fibre ISO9001 Zatwierdzony fabryka

LC / UPC CWDM Mux Demux 8 kanałów LGX Kaseta Dual Fibre ISO9001 Zatwierdzony

Kaseta LGX Dual Fibre LC / UPC 8 kanałów DWDM Mux Demux Opis produktu 2-slotowa kaseta LGX 1U do montażu w szafie z dwoma gniazdami Dual Fibre LC / UPC 8-kanałowa kamera DADUX z 8 kanałami DWDM Moduł DWUX ... Read More
2019-11-19 15:50:43
Chiny Filtr jednokierunkowy CWDM Mux Demux Wdm 1x2 z pakietem do klejenia metalu bez topnika fabryka

Filtr jednokierunkowy CWDM Mux Demux Wdm 1x2 z pakietem do klejenia metalu bez topnika

FWDM 1x2 filtrowy multiplekser z podziałem długości fali z pakietem kleju metalowego bez flux Filtr czerwony / niebieski jest dodatkowym elementem pasywnym dla sieci optycznych WDM. Jest często używany do zwi... Read More
2019-11-19 15:50:43
Chiny FTTX 3 kanałowy CWDM Mux Demux SC UPC APC FWDM optyczny sprzęt WDM 1310nm 1490 nm 1550 nm fabryka

FTTX 3 kanałowy CWDM Mux Demux SC UPC APC FWDM optyczny sprzęt WDM 1310nm 1490 nm 1550 nm

FTTX 3 kanałowy 1310nm 1490nm 1550nm SC UPC APC FWDM optyczny sprzęt WDM multipleksowanie z podziałem długości fali Opis FWDM może realizować multipleksowanie i demultipleksowanie między dwoma kanałami ... Read More
2019-11-19 15:50:43
Page 1 of 2|< 1 2 >|
Shenzhen Wangtong Industry Company Limited
Piętro 5, Bulding A, Rongxun High-tech Industrail Park, Wspólnota Qinghu, LongHua District, ShenZhen (518109)
Tel:86-755-33561801
Mobile Site Privacy Policy Chiny dobra jakość DWDM Mux Demux dostawca. © 2019 - 2020 cwdm-mux.com. All Rights Reserved.